Hizmetlerimiz

GÜVENLİK SİSTEMLERİ KURULUMU

Zirve Güvenlik olarak öncelikli amacımız müşteri memnuniyetidir.Alarm, Kamera, Görüntülü diafon, Yangın algılama sistemleri, Telefon santrali ve network alt yapı ve üst yapı alanlarında hizmet vermekteyiz.Siz müşterilerimize ekonomik ,standart ve profesyonel paketler sunarak ürünlerin eksi ve artılarını açıklıyoruz.Bu sayede en doğru ürünü seçmenize yardımcı oluyoruz.Gereken durumlarda ücretsiz keşif ve demo kurulumları yapıyoruz.Sistemi görerek tecrübe etmenizi sağlayarak son kararınızı vermenizde yardımcı oluyoruz.

 

OTOMASYON SİSTEMLERİ

Restaurant, Cafe & Bar sahibisiniz, fakat adisyon & fiş takibinde zorlanıyor musunuz? Zirve Otomasyon sizlere bu alanda çözüm üretmektedir. Tamamen kendi üretimimiz olan yazılımlarımızı iş yerinize kuruyoruz, kaybolan adisyonlara son diyoruz. Bunların yanı sıra diğer otomasyon sistemleri ve hazır sistemler için lütfen bizimle iletişime geçin. Zirve Güvenlik, Kamera & Otomasyon sistemleri olarak, siz değerli müşterilerimize her türlü internet çözümü üretmeye hazırız.

 

NATIVE MOBİL UYGULAMA

Android, iOS ve Windows Phone için eşsiz uygulamalar geliştiririz.Tecrübeli ekibimiz ile işinizi mobil platformlara taşırız. Haber sitenizi veya herhangi bir internet sitenizi mobil platformlar ile bağıntılı olarak çalıştırır, müşteri kitlenizi arttırırız. Ayrıntılı bilgi için, bizimle iletişime geçin.

 

İNTERNET SİTESİ KURULUMU

Web sayfanız firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapmanızı, müşteri ve bayilerinize kolayca ulaşmanızı ve onlarında size kolayca ulaşmasını sağlar. Web sayfası internet ortamında duyurmak istediğiniz konu ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen kiteleye en hızlı şekilde ulaşabilen ve kolay güncellenebilen bir medya ortamıdır. Internet, firmaların pazarlama gücüne güç katar. Günün her saatinde dünyanın her yerinden insanlar, ürün ve hizmetlerinizi inceleyebilir sizinle irtibat kurabilirler.

 

SUNUCU, HOSTING & RESELLER HOSTING

Zirve İnternet Hizmetleri olarak, sizlere bilişim & bilgisayar alanında ihtiyacınıza göre çözümler üretiyoruz. Amacımız, her ne alanda olursa olsun, çok kazanmaktan ziyade, her zaman ihtiyacınıza çözüm olmaktır. Bu hususta, küçük internet siteleriniz için, hosting, orta düzey birkaç internet sitesi için, reseller hosting ve daha büyük projeleriniz için sunucu çözümleri üretmekteyiz.